Gösteri Ekipleri
Organizasyon Hizmetleri
Referanslarımız
Casting
İletişim

Danstüdyo / Organizasyon / Organizasyon Hizmetleri / Kurumsal Dans ve Müzik Atölyeleri

 

Dans ve Müzik Atölye Organizasyonu

Kurumsal Dans ve Muzik Atölyesi

 

Dasntudyo Organizasyon olarak takım çalışmaları ve motivasyon çalışmaları düzenlemekteyiz.

 

Hayatlarının büyük bir bölümünü oluşturan profesyonellere, bu yaşamda küçük molalar verdirerek, sanat aracılığıyla motivasyon ve takım çalışması (teamwork, team building), takım ruhu değerlerinin kazanılması çalışmalarında çözüm önerileri sunmaktadır.

 

Ayrıca fuarlar, üniversiteler, seminerler gibi markanın müşteri ile buluştuğu noktalarda, onlara farklı deneyimler sunarak marka ile müşteri arasında kurulacak birebir ilişkide doğrudan pazarlama araçları sağlamaktadır.

 

Dans Atölyesi:

 

İnsanlar dans ederek mutluluklarını, öfkelerini, hayal kırıklıklarını ve özlemlerini ifade ederler.  

 

Hangi ırktan, inanç ve kültürden gelirse gelsin insanlar, aralarında bir bağ kurarak ve önyargılarını yenerek dans ile bir araya gelebilir.

 

Dans için yaş ve yetenek birer engel değil.

 

Tek koşul var o da dansın büyüsünü kabul etmek. 

 

Dans Atölyemizde, katılımcılar akıl ve vücudu yeniden keşfeder ve bu başarılı çalışmanın ardından keyifli ve tatmin olmuş biçimde ayrılırlar.

 

Her bir takım çalışması, dengeli bir enerji kullanımı için 20 dakika ile bir saat arasında sürer.

 

Grup ile yapılan ilk toplantı ile birlikte, arzu edilen dans türü belirlenir ve grup seviyelere ayrılarak, kompozisyon ve koreografiler projelendirilir.

 

Çalışmalar belirlenecek programa göre yapılır ve şirket dans grubu uygun bir mekânda, özel kostümleriyle sahne alarak yeteneklerini diğer çalışanlara / izleyicilere gösterebilir.

 

Katılımcı: 5-300
Zaman: 90-120 Dk
Kazanımlar: Takım Çalışması, İletişim, Motivasyon, Buz Kırıcı, Konsantrasyon, Yüksek Enerji
Dans Seçenekleri: modern dans, jazz dans, roman, oryantal, salon dansları ( Salsa,cha cha,Vals, Arjantin Tango,Pasa Doble) Flamenco, Hip-Hop R&B, Break dans,Harman Dalı (zeybek, efe), Horon, Oryantal, Yoga, Oyuncluk Eğitimi, Drama

 

Şirket Korosu ve Müzik Aletleri Atölyeleri:

 

Gelişen takım ruhu ve başarı duygusu, kişisel sınırların zorlanmasıyla ortaya çıkar.

 

Kolay uygulanabilen bestelerden örnekler takımları birleştirir, hatta uyum içinde hareket edebilen büyük gruplar oluşturabilir.

 

Grup harmoni takım çalışması korosu, paylaşılan ortamın enerjisini sürekli yükseltirken, birbirine kenetlenmiş bir takım yaratıp, her bireyin kendine olan güvenini artırır ve takım arkadaşını dinleme yetisini geliştirir.

 

İnsanlar, her zaman bu harika şarkıları, estetiğin gerekli bütünlüğü içinde sunabilmelerini heyecanla karşılarlar.

 

Bu heyecan, kendilerine güvenlerinin artmasını ve takım içi kaynaşmayı sağlar.

 

Hep birlikte şarkı söylemek, ahengi ve motivasyonu güçlü ve unutulmaz bir şekilde yükseltir.

 

Bir koro dinlediğinizde birçok sesin büyüsüne kapılırsınız ancak her sese ayrı ayrı kulak verdiğinizde melodilerin nasıl ahenk içinde aynı sesten çıktığını fark edersiniz.

 

Koro deneyimi yüksek uyum gerektirir.

 

Şirket takımınız ile bu uyum içinde birçok ağızdan aynı sesleri çıkarmak istemez misiniz? Bu takımınız ile olan bütünlüğünüzü arttıracak ve çalışma enerjinizi yükseltip takımınıza özgüven aşılayacak.

 

Popüler bir şarkının şirketinize uyarlanmış halini hep bir ağızdan tek sesle söylemek size unutulmaz bir deneyim ve takımınızla kalıcı bir uyum kazandıracak.

 

Dilerseniz Türk ve Dünya müziklerini seçip unutulmaz bir koro yaratabilirsiniz.

 

Katılımcı: 5-2000
Zaman: 30-45 Dk
Kazanımlar:  Takım Çalışması, Özgüven, , Buz kırıcı, Motivasyon
Şarkı Seçenekleri: Türk ve dünya müzikleri, şirket marşı, popüler bir şarkının şirkete/markaya uyarlanması, Gitar dersi (Klasik Gitar,Bass Girtar, Elektro Gitar) Body Perkisyon, Davul, Şan Dersi

 

  

                                                                      (Resimleri büyük görmek için üzerine tıklayınız.)  

Danstudyo Organizasyon Kurumsal Workshops Danstudyo Organizasyon Kurumsal Workshops Danstudyo Organizasyon Kurumsal Workshops Danstudyo Organizasyon Fuar Dans Gösterisi Danstudyo Organizasyon Kurumsal Workshops  
Danstudyo Organizasyon Kurumsal Workshops Danstudyo Organizasyon Kurumsal Workshops Danstudyo Organizasyon Kurumsal Workshops Danstudyo Organizasyon Fuar Dans Gösterisi Danstudyo Organizasyon Kurumsal Workshops  

 

Dans Atölyeleri


© Danstüdyo Tüm Hakları Saklıdır 2010 - Dans Kursu