Danstudyo Logo
Danstudyo dans kursu 2010 yılında Gizem YILMAZ ve İlker ŞAHİNBAŞ tarafından kurulmuştur.
Kuruluş yılından itibaren 1.Levent, 4.Levent ve Sultangazi olmak üzere üç şubesi bulunmaktadır.
1.Levent ( Merkez ) ve 4.Levent ( Şube )'de Danstudyo internet sayfasında görüntülediğiniz tüm dans etğimlerini alabileceğiz dans stüdyoları ve eğitmenler ile hizmet vermektedir.
Sultangazi bölgesinde bulunan alanda profesyonel dansçılar için extra prova alanı olarak hizmet vermekte olup, eğitim için hazır program bulunmamaktadır.

Danstudyo Marka Patenti Gizem YILMAZ'a aittir.
Amacımız; dans etmek isteyenlere, dans etmek için temel ve teknik alt yapıyla estetiği birleştirerek dans etmelerini sağlamaktır.
Dans etmeyi öğretmenin yanısıra dans ederken birlikte hareket edebilme, uyumlu çalışma, partnerle pratik ve duyduğunuz ritmleri harekete dönüştürmeye yönelik çalışmayı sağlamaktır.

Danstüdyo dans eğitimlerinin yanı sıra Show34 Performans Organizasyon Ajansı ile dans organizasyonlarını 2000 yılından beri sürdürmektedir.
Dans organizasyon sektöründe olan tecrübemiz ile Türkiye ve Uluslar arası birçok ünlü firma, sanatçılar ile dans organizasyonları düzenlemeye devam etmekteyiz.

Danstüdyo bünyesine bağlı tüm çalışanlarımız ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimiz ve dans organizasyonu olarak çalıştığımız müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmiş,başarıyı hedef olarak belirlemişizdir.