Ece Dilek YILDIRIM

İst.Ünv.İletişim FAKÜLTESİ Radyo.Tv.Sinema ve Mimar Sinan Ünv.Devlet Konservatuarı Bale ve Modern DANS Bölümü mezunudur.
ABD’de ADF ve Jacobs Pillow dans'ta burslu olarak görev aldı ve New York’ta farklı dans türlerinde eğitim gördü.
Nefes, Holoterapi ve Hatha Yoga üzerine uluslararası geçerlilikte başlangıç ve ileri seviye programlarını bitirdi.
2012 yılında Kanal Türk’te yayınlanan Habercin Ali programında “Ece’yle Sabah Sporu” bölümünde, bu programı her sabah ekran başındaki izleyicilerle paylaşmıştır.
2013 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan “Canım Doktor” programında Prof.Dr.Cihan Aksoy’un düzenli konuğu olarak, yoga-dans ve nefes içerikli paylaşımlarına devam etmiştir.
2011 yılından beri “İş Hayatında Nefes ve Bedensel Farkındalık” adlı seminerleriyle, kurumsal hayatta sağlıklı ve verimli çalışmanın formüllerini paylaşmaktadır.
Tamamladığı eğitimler: Modern dans, Klasik Bale, Jazz / Street Jazz, HipHop, Flamenko, Latin Dansları, Laban Hareket Analizi, Bartenief Tekniği, Body&Mind, Chi Gong, Butoh Teknik, Felden Kreis, Anatomi, Ashtanga Yoga, Hatha Yoga, Nefes Teknikleri, Holoterapi Eğitimi
Nefes Teknikleri ve Bedensel Farkındalık Koçluk Eğitimi ve Sertifikalı Nefes ve Bedensel Farkındalık Kampı düzenlemektedir.
2017 Danstudyo Dans Kursunda Yoga ve Nefes Teknikleri eğitmenliği yapmaya başladı ve halen devam etmekte.
Porfesyonel olarak bir çok kurumsal topluluk ve bireylere eğitim vermeye devam etmektedir.