Hip Hop Dans Dersi

Puan:
Sende bir dansçı olma yolunda ilerliyorsan, gelip gerçek dansçılar ile birlikte dans etmelisin..
HİP-HOP DANS KURSU eğitiminde herzaman yeni HipHop dans koreografileri öğreneceksin, Profesyonel dans eğitmenlerimizden ders almaktan daha fazlası Dünya çapında tanınan dansçıların wokshoplarına ücretsiz katılabileceksin.

Belkide dans ekibimize katılıp Türkiyenin önde gelen Şarkıcıların kliplerinde, konserlerinde dans eceksin... herşey senin elinde ve biz Hip-Hop dans'a gönül vermiş daha da ilerlemek isteyen genç yetenekleri yetiştirip sadece sanatçılarla değil Reklam filmlerinde ve Büyük markaların gösterilerinde DANS etme olanağı tanıyoruz...
Danstudyo Dans Kursunda her ders 90'dk sürmektedir ve biz her derste farklı figürlerden oluşan iyi koreografiler öğretiyoruz.

Danstudyo Haftasonu HipHop klübü gibidir, Popping, Brekdans, Hiphop, Newstyle, Urban yani kısaca HipHop dans'nın her dalından dansçıların geldiği bir yer oluyor.

Hip-Hop kültürünü sonuna kadar yaşayabileceksin Hip-Hop dans battleleri, şu an birçok şarkıcı ile çalışan dansçıları, senin gibi giyinmesini seven aynı yaş ortalamasındaki insanları tanıyacak ve ortamı yaşayacaksın.

Yaşın kaç olursa olsun, Sende bizdensen yani HipHop göbek adın olacaksa :) herzaman burada yerin hazır..


Sayfamızı ziyaret edenlere HipHop 1970'li yıllarda Amerikada gettolardan çıkan bir kültürdür diye başlayan bir yazı yazabilirdik... ama tercih etmedik. Çünkü ansiklopedik bilgiyi yaşayarak öğreneceksin, internette kurs ararken girdiğin tüm sayfalarda aynı yazı copy/paste edilmiş olarak karşına çıkacak.
Danstudyonun diğerlerinden farkını şimdiden anlamalısın.
Seni derslere bekliyoruz.
+ Yazının Devamını GösterHipHop Dans
Haftasonu Programı
Cumartesi 17:30 - 19:00
Salı ( Pratik ) 18:00 - 19:00

Aylık Sadece 150 TL


i̇nternet sitemiz üzerinden yapacağınız ön kayıt tamamen ücretsi̇zdi̇r.
Ön kayıt için sizden daha sonra hiçbir ödeme talep edilmez.
Program ödemeleri stüdyomuza geldiğinizde ders başlangıcında nakit ve tam olarak yapılmaktadır.
Grup programları için 1 deneme dersi ücretlidir, programa dışarıdan izleyici kabul edilmemektedir.
Özel ders talepleriniz için stüdyo yetkililerimizle iletişime geçiniz.

Hemen Ara

Sınıflarımız yaş ortalamasına göre kategorilendirilmekte, 6 - 12 yaş, 12 - 15 yaş, 16 - 24 yaş olarak 3 ayrı sınıfımız bulunmaktadır.

Sahnede dans etmeniz zorunlu değil, size sunduğumuz bir fırsattır.

İstediğiniz her an derslere başlayabilirsiniz, her ders farklı bir koreografi yapıldığından ders kaçırmaz veya eksik ders almış olmazsınız.

hiphop Dans Kursu

Urban Dans Kursu

Toplam 127 Yorum - Puan: 5.0 (592 Kullanıcı Değerlendirmesi)

 1. Aslı YILMAZ :

  Yeni kayıt oldum iyiki buraya gelmişim..

 1. Ceren ŞEN :

  Haftasonunu zor bekliyorum çok özlüyorum çoookkk

 1. Dilara DUMAN :

  Öncelikle hiphop kursunun sayfasında ne yazdıysanız sonuna kadar haklısınız, ben başka bir kurstan buraya gelip kayıt oldum arkdaşlarım var diye.. ama gerçekten çok memnunum burdaki ortamdan herkes birbirine karşı saygılı ve dürüst, koreografiler şahane, diğer kursa verdiğim paraya yanıyorum

 1. İpek ATACAN :

  Üniversitedeki derste tanıştığım danstüdyo ailesinin bir parçası olmaktan GURUR duyuyorum tüm ekibi çok seviyorum

 1. Bülent KESER :

  Harbi dansçılardan harbi dans öğreceksin dediler ilk geldiğimde, şimdi hesapladım hocam resmen 3 yılı geçmiş. inanılmaz anılar biriktirdim çok iyi insanlar tanıdım hesaplayamadığım kadar koreografi yaptık vayyy be çocukluk anıları gibi...

 1. Sevcan SİLAHTAR :

  Ev ve iş yerim dışında en çok vakit geçirdigim yer desem abartmış olmam.. Öyle genç, dinamik ve enerji dolu bir yer ki sizi hemen içine alıyor, kısa sürede inanılmaz bir bağımlılık yapıyor. Gidemediğiniz zamanlarda hatta tatilde bile aklınız hep derslerde kalıyor. Sonra bir bakmışsınız sizin gibi hisseden bir sürü dans sever ile kocaman bir aile olmuşsunuz ve hep birlikte aynı şeyi düşünüyorsunuz..

 1. Tutku ÖZDEMİR :

  Ben hayat boyu uyelik almayı düşünüyorum.. Dansim geldi!!! talk dirty to me

 1. Özge ŞEN :

  Daha önce farklı dans kurslarını da tecrübe etmiş biri olarak, Danstüdyo kesinlikle bambaşka bir yerdir. Bir okuldur, bir kulüptür, bir yuvadır.
  Çünkü oradaki hiç kimse stüdyoya zorla gelmez. Ne hocalar, ne öğrenciler.
  Herkes burada olmaktan keyif alır. Arkadaşlar edinir, dans eder ve eğlenir. Tabi tüm bunların mimarı olan Gizem ve İlker hoca, devamının da en önemli nedenidir. Çünkü çizgisi, profesyonelligi, vizyonuları çok nettir. Bu aile ile tanışıp, çok uzun sürmese de parçası olabildiğim için çok mutluyum.
  En kısa zamanda yuvaya tekrar döneceğim :)

 1. Işıl EVRİM :

  İş yeriniz, eviniz ya da okulunuz Beşiktaş bölgesindeyse başka bir yer aramanıza hiç gerek yok. KISA SÜREDE BAĞIMLILIK YAPAN HARİKA BIR ORTAM VAR

 1. Edanur EGELİ :

  Dansa karşı ön yargılarınız varsa hepsini söküp atacaksınız. Gidebiliyorsanız başka kurslara gidin ve en son buraya gelin, daha ilk derste ne demek istediğimi anlayacaksınız.


Yorum Yaz:
Yorum yazabilmeniz için daha önce danstudyo'dan eğitim almış olmanız gerekli.
Deneyimlerinizi herkese açık olarak paylaşmak için, kayıt numaranızı girerek yorum yazabilirsiniz.

Kayıt NumarasıGündüz Programı

Grup Programı


Ön kayıt tamamen ücretsizdir.

(*)Yıldızlı alanları eksiksiz doldurunuz.

İlginizi çekebilecek diğer dersler